Zadaj pytanie Wójtowi

Dzień dobry, Kiedy jest planowana rozbudowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Palikówce i Strażowie? Dlaczego w umowach ZUK jest zapis, który przerzuca obowiązek finansowania budowy przyłącza wod-kan na mieszkańców pomimo że jest to zadanie własne gminy!!! Jak na razie rozbudowa odbywa się w Malawie i Krasnem, czy świadczy to o kupowaniu poparcia na nową kadencję? Dlaczego potrzeby mieszkańców z mniejszych miejscowości są lekceważone...???

Czy to prawda że autobusy 6i4i 46 kończą jazdę do Malawy z dniem ostatniego czerwca?. Pozdrawiam

Szanowni Państwo, chociaż zazwyczaj korzystam z własnego środka transportu przy dojazdach do pracy, to mam nadzieję że bezpłatne przejazdy dla mnie i członków mojej rodziny po terenie Krasnego - chodzi tu o bilety roczne za 15- zł od lipca zostaną zrealizowane. Czy dla mieszkańca Krasnego będzie możliwe poruszanie się na tym bilecie z Krasnego do Malawy ( oczywiście z przesiadkę)? Byłoby to bardzo korzystnym rozwiązaniem,.

Szanowny Panie Wójcie. Po gminie krążą plotki że od lipca zamiast MPK ma być MKS. Czy to prawda? Proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie.Proszę o wyczerpującą i szybką odpowiedż . Mieszkaniec gminy.

Dzień dobry. Mając na uwadze umieszczone na tut. stronie ostatnio informacje odnośnie komunikacji publicznej na terenie gminy Krasne mama 2 pytania: 1. Czy wypowiedzenie porozumienia oznacza skasowanie kursów nr 4 do Malawy które zawsze były przepełnione? 2. Czy jest mozliwość dopisania kursu ok godz. 15.45 linii 206 w dni powszednie i dlaczego nie ma możliwości ustanowienia przystanku na placu wolności gdzie autobusy MKS kursują?? MOje drugie pytanie podyktowane jest faktem, że duzo osób pracuje do godziny 15.30 i kurs o takiej godzinie byłby dla nich sporym udogodnieniem?

Szanowny Panie Wójcie gratulacje i podziękowania za zmianę przewoźnika. Jeżeli będzie taka częstotliwość kursów jak w podanym projekcie to jej mieszkańcy mogą mieszkać we w s i K r a s n e - nie musi to być miasto Rzeszów. W soboty i święta mogłoby być o kilka kursów więcej np. jeden na godzinę. Druga sprawa, którą chciałabym poruszyć to likwidacja sklepu spożywczego przy skrzyżowaniu koło kościoła. Nie każdy posiada samochód, jest sprawny i młody. Zakupy w tym sklepie dotyczyły codziennych towarów - pieczywo, wędliny, jarzyny, nabiał a to wszystko sporo waży. Krasne Dół zamieszkuje większość ludzi starszych dla których 20 - 30 minutowy spacer do nowego sklepu to wyprawa, a powrót z towarem to wyzwanie dla zdrowia. Proszę o rozważenie powyższej sprawy, oby z takim skutkiem jak komunikacja, za co mieszkańcy będą bardzo wdzięczni. Mieszkanka wsi Krasne.

  1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Zadaj pytanie