Zadaj pytanie Wójtowi

Witam serdecznie, Panie Wilhelmie mam takie pytanie odnośnie infrastruktury drogowej. Dokładniej o to, czy byłaby możliwość przeniesienia wiaty autobusowej na przystanku Krasne Wólka I ? W tym momencie stoi ona w najbardziej zewnętrznym miejscu pętli autobusowej i wydaje mi się, że nie jest to miejsce właściwe. Podjeżdżający autobus zatrzymuje się przy chodniku, podczas gdy ludzie na niego czekający stoją pod wiatą. Czasem zdarzy się, że kierowca autobusu wjeżdża na pętlę pod wiatę, jednak moim zdaniem korzystniej zarówno dla pasażerów jak i dla kierowcy łatwiej byłoby gdyby wiata została przeniesiona możliwie najbliżej chodnika (przy drodze). Natomiast asfaltowe miejsce po pętli mogłoby zostać zagospodarowane jako np. plac dla dzieci uczących się jazdy na rowerze, na rolkach. Myślę, że warto byłoby się nad tym zastanowić, skorzystaliby zarówno pasażerowie jak i ZTM. Pozdrawiam.

Panie Wójcie społeczeństwo Gminy Krase jest zaniepokojone informacjami o braki możliwości dofinansowania lini prywatnej Rzeszów Strażów oraz ograniczenia ilości kursów 14.Czy to jest prawda?Czy Pan ma świadomość jakie będzie wrzenie społeczeństwa??Czym mają dojeżdząc starsi ludzie do lekarza i uczniowie do szkół?Chyba ma Pan świadomość że pracuje Pan sobie i inni radni na następną kadencję a głosy są coraz bardziej niepochlebne. Nie wspominam o braku zadaszeń na przystankach na Kolonii i dalej bo nie spodziewam się odpowiedzi chociaż taka informacja jest obowiązkiem .

Witam. Szanowny Panie Wójcie zwracam się z prośbą o udzielenie informacji czy Gmina planuje jakiekolwiek działania w sprawie drogi prowadzącej w kierunku "Księżego Pola". Droga o ile mi wiadomo kilka lat temu została bezpłatnie przekazana Parafii w Krasnem. Obecnie znajduje w fatalnym stanie, mocno utrudniając dojazd do wielu posesji w tamtym rejonie. Ze strony Parafii nie widac chęci poprawy jej stanu. Czy w związku z tym można liczyć na Pana pomoc i spotkanie w tej sprawie? I drugie pytanie czy jest możliwość udostępnienia do wglądu dokumentów uchwały Rady Gminy przekazującej drogę Parafii oraz dokumentu na podstawie którego Parafia stała się właścicielem działki na której położona jest droga. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o udzielenie informacji czy zostały podjęte działania dotyczące wykonania brakującego oświetlenia ulicznego na Koloni wzdłuż działek 1114/2, 1114/6, 1115/1 jest to odległość około 200m. Drugie moje pytanie dotyczy przystanków autobusowych również na Koloni (w kierunku Rzeszowa). Wczesną wiosną i w dni kiedy są opady deszczu bardzo trudno jest korzystać z "przystanku", ponieważ tonie się w błocie. Z tego co jest mi wiadomo w ubiegłym roku problem był poruszany w czasie rozmowy i obiecywał Pan, że do końca 2016r powstaną trzy wiaty przystankowe.

Panie Wójcie. W numerze specjalnym Biuletynu Informacyjnego Gminy Krasne "Razem" z października 2016 pojawiła się informacja o zamiarze przystąpienia gminy do programu Maluch 2017. Celem miało być uruchomienie żłobków w I kwartale 2018. Czy sprawa ma dalszy ciąg? Z poważaniem. Mieszkaniec Gminy.

Szanowny Panie Wójcie! Czemu na linię 4 tylko w niektóre dni jeżdżą nowe autobusy a często stare? Czy są jakieś plany na remont drogi w Malawie nr 1396r. Proszę o wyczerpującą i szybką odpowiedż.

  1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Zadaj pytanie