Zadaj pytanie Wójtowi

W dniu 19.10.16 wystawiłam jak co miesiąc worki z odpadami "suchymi", gdyż miały być zbierane 20.10. Jakież było moje zdziwienie, gdy po południu 20.10. worki nadal stały, mimo że kubeł na śmieci został opróżniony. Worki stały obok kubła, tak jak zawsze do tej pory. Szukałam na stronie Gminy numeru telefonu lub choćby nazwy przedsiębiorstwa, które odbiera od nas odpady, ale nie znalazłam. Może jest na workach, ale już żadnego w domu nie mam. Jutro rano sprawdzę, bo dalej stoją i będą tak stać jeszcze kolejny miesiąc. W dodatku nie mam do czego gromadzić następnych śmieci. Jeśli znajdę nr telefonu, to oczywiście sama tam zadzwonię, ale może jednak umieścilibyście informacje o przedsiębiorstwie na jakimś widocznym miejscu na stronie. Pozdrawiam.

Dzień dobry!Panie Wójcie chce zapytać czy poweźmie Pan kroki w sprawie luźno spuszczonych psów na wolceII?Moja córka w ciagu paru ostatnich dni została zaatakowana przez dużego psa czekając na autobus do szkoły!Pies ten luźno lata od paru dni.Co gmina ma zamiar z tym zrobić?To nie pierwszy raz taka sytuacja kiedy psy przez bezmyślność swoich właścicieli terroryzują pozostałych mieszkańców i dzieci.Czekam na natychmiastowa odpowiedz.i skuteczna interwencje.Razem możemy wszystko w naszej malej ojczyźnie.Prosze wiec interweniować i działać Panie Wójcie.Tu nie ma na co czekać.

Szanowny Panie, Zwracam się z uprzejmą prośbą w następującej sprawie: otóż autobusy kursujące do/z gminy Krasne są to stare egzemplarze, najmniejsze, z bardzo wąskimi przejściami, często awaryjne, z bardzo mala ilością tylko pojedynczych siedzeń. Po dotarciu do centrum Rzeszowa przesiadam się do autobusów kursujących po mieście i tu standard jest zupełnie inny: autobusy są nieprzepełnione, z podwójnym rzędem podwójnych siedzeń, dużymi przejściami. A przecież tak samo kupujemy bilety i gmina dopłaca do opłat jak i mieszkańcy Rzeszowa, wiec usługi jakie oferuje MPK powinny być na tym samym poziomie. A drugie pytanie dotyczy inwestycji, o której Pan Wójt wspomniał tj. budowy basenu? Bardzo jestem tym zainteresowana. Byłabym wdzięczna za pomoc w sprawie zapewnienia odpowiedniej jakości usług MPK, bardzo dziękuję. Z poważaniem, Joanna Ruszel

Dzień dobry, Szanowny Panie Wójcie, piszę w sprawie wydawania wydawania decyzji o warunkach zabudowy w Naszej Gminie, ustawowo termin na wydanie warunków zabudowy zgodnie z KPA wynosi w przypadku skomplikowanych spraw 2 miesiące. W przypadku mojego wniosku o wydanie decyzji o warunkach zabudowy 2 miesiące upłynie za tydzień, a do tej pory nie zostało wszczęte postępowanie w tej sprawie. Domyślam się że wynika to z liczebności składanych wniosków i ograniczonych możliwości przerobowych osoby/osób się tym zajmujących, dlatego proszę o takie zorganizowanie pracy danej jednostki (może dodatkowa osoba), by wydawanie decyzji o warunkach zabudowy nie trwało dłużej niż stanowią ustawowe terminy.

Szanowny Panie Wójcie.Czy byłaby możliwość wprowadzenia dwóch dodatkowych kursów linii nr 4 w dni robocze o godz 11 z Warszawskiej i 12:40 również z warszawskiej borowy. Dlaczego na linie nr 4 i 14 jeżdżą tylko autobusy starszego typu. Kiedy wrócą te nowe z biletomatami , z czym jest to związane że np na linie nr 9 zawsze jeżdżą nowe autobusy z nr 900 a tutaj nie dodam również że te autobusy starszego typu często się na trasie psują tak było z autobusem nr 677. Byłbym wdzięczny za wyczerpującą odpowiedź

Dlaczego nie publikujecie uchwał????????????

  1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Zadaj pytanie