Zadaj pytanie Wójtowi

Witam. Chciałbym poruszyć temat związany z komunikacją autobusową pomiędzy miejscowością Strażów - Granica a Rzeszowem. Na dzień dzisiejszy dojazd komunikacją do Rzeszowa jest po prostu nie do przyjęcia. Do tej części Strażowa dojeżdża dosłownie klika kursów w ciągu dnia i to linii prywatnej. Jedyna linia MPK nr 14 po ostatnich zmianach rozkładu jazdy wydłużyła swój bieg o kolejne przystanki w części Krasne Wólka. Jedna linia nr 14 obsługuje miejscowości Krasne, Krasne Wólka , Strażów plus Strażów Granica i Palikówkę. Autobusy są przeładowane, a czas dojazdu z Rzeszowa jest coraz dłuższy około godzinny. Według mojej oceny powinny być minimum 2 oddzielne linie MPK. 1. Jedna nr 14 obsługująca Krasne, Krasne Wólka i Krasne Kolonia, 2. Druga, jadąca z Rzeszowa w kierunku Łańcuta aż do zjazdu obok „Kolorado” potem drogą do Strażowa/Palikówki Takie zmiany spowodowałyby przede wszystkim możliwość dojazdu dzieci do domu w akceptowalnym czasie i warunkach.

Jak się nazywa dyrektor Zespołu Szkół w Krasnem (ten, którego wybrano w tym roku)??? Chodzi mi o imię i nazwisko.

Panie wójcie kiedy na Wólce w Krasnem postawi pan wiate przystankowa?8smy miesiąc leje nam sie deszcz na głowę.Jak długo mamy czekać i jak droga jest taka wiata?pozdrawiam.czekam na ofpowiedz.

Panie Wójcie proszę wieczorem wlaczyc lampy na Krasne Wolka.Kolejny wieczór strach wyjść z domu bo wszędzie pogaszone.Prosze dac odpowiedz czemu kolejny wieczór lampy sa pogaszone?Pozdrawiam B.Jablonska

Szanowny Panie Wójcie! Chciałabym się zapytać czy rozważał pan prośbę mieszkańców odnośnie uruchomienia dodatkowej linii autobusowej MPK na trasie RZESZÓW – MALAWA KOLONIA (PAŃSKIE) i z powrotem? Jesteśmy mieszkańcami tej części Malawy (jest to centrum wsi) i mamy bardzo niedogodny dojazd do Rzeszowa. MPK w ogóle tą trasą nie kursuje, PKS wykonuje tylko 2 kursy przelotowo, a przewoźnik prywatny tylko 6 kursów dziennie od godz. 6.00 – 16.20. W sobotę czy niedzielę nie ma żadnego połączenia. Wiele podpisów zostało zebranych w tej sprawie i przekazanych na Dziennik Podawczy. Bardzo prosimy o uruchomienie takiej linii, która pomogła by wielu osobom dojechać do pracy, a naszym dzieciom w sposób łatwy i szybki dostać się do szkoły czy też na uczelnię.

Szanowny Panie Wójcie! Wśród mieszkańców krąży informacja, ze w komisjach nadzorujących przebieg referendum w niedziele będą pracować tylko PANA LUDZIE. Czy nie posiada Pan Takiej cechy charakteru jak uczciwość? Jestem gotowa podjąć się pracy obserwatora społecznie. Proszę chociaż dać ludziom poczucie, że wynik referendum nie jest sfałszowany. Tyle fałszywych informacji dostarczył Pan przed referendum, że już powinien Pan być pewien wyniku. Czekam na odpowiedź. Alina

  1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Zadaj pytanie