ZŁOTE GODY 2018

18-10-2018

17 października 2018 roku, w Sali GOKiB w Krasnem, 13 par z terenu gminy Krasne zostało odznaczonych „Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Aktu dekoracji wraz z życzeniami dokonał Wójt Gminy Krasne Pan Wilhelm Woźniak – osoba, która jako jedyna w naszej gminie może wręczyć to odznaczenie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Do życzeń dołączyli także: Przewodniczący Rady Gminy Krasne - Pan Marian Jachowicz oraz Sołtys sołectwa Krasne - Pan Stanisław Falandysz. W imieniu jubilatów głos zabrał Pan Jan Janik, który podziękował gospodarzom za zorganizowanie uroczystości. Uroczystość uświetniły występy przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem.

W zaszczytnym gronie tegorocznych Jubilatów znaleźli się Państwo:

Teresa i Augustyn Bal

Bronisława i Franciszek Bonowicz

Alicja i Tadeusz Ciasnocha

Janina i Mieczysław Fąfara

Zofia i Bronisław Gwizdak

Danuta i Wiesław Harasymowicz

Zofia i Jan Janik

Maria i Bolesław Kiwała

Zofia i Tadeusz Krupa

Jadwiga i Stanisław Krzywonos

Krystyna i Jan Szela

Elżbieta i Stanisław Tekiela

Wanda i Bronisław Ślęzak

Złote Gody są okazją do świętowania pięknej rocznicy, która jest wzorem do naśladowania i dowodem, że rodzina jest jedną z najważniejszych wartości.

Wszystkim odznaczonym małżeństwom serdecznie gratulujemy, życzymy zdrowia i kolejnych wspólnie spędzonych jubileuszy!