ZAWARCIE UMOWY PARTNERSKIEJ Z RADECE NA SŁOWENII

14-06-2019

Informujemy naszych mieszkańców, że w dniu 6 czerwca 2019 r. doszło do podpisania listów intencyjnych dotyczących współpracy partnerskiej pomiędzy Gminą Radeče, a Gminą Krasne.

Wójt Gminy Krasne – Wilhelm Woźniak: „Z radością przyjąłem informację, że Gmina Radeče ze Słowenii pozytywnie odpowiedziała na moje zaproszenie, aby podjąć wzajemną współpracę. Liczę, że nasze kontakty oraz wymiana doświadczeń w zakresie edukacji, kultury, sportu, administracji, a także biznesu przyniesie wymierne korzyści dla naszych mieszkańców. W mojej ocenie warto dzielić się dobrymi praktykami oraz warto współpracować, a szczególnie z takim partnerem, który wiele już osiągnął i nadal ma ogromny potencjał rozwojowy. A takim właśnie jest Gmina Radeče ze Słowenii.”