Wysoka wygrana SPZ WJM Gmina Krasne

12-11-2019

W ubiegłą sobotę w hali Zespołu Szkół w Malawie koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE wysoko pokonały zespół MOSiR Przeworsk 84-42 (50-30). Mecz rozgrywano w ramach rozgrywek Polskiego Związku Koszykówki o mistrzostwo Polski kadetek. Po dwóch zwycięstwach nasza drużyna prowadzi w strefie lubelsko-podkarpackiej tych rozgrywek.

Od początku spotkania zawodniczki SPZ WJM GMINA KRASNE narzuciły przeciwniczkom bardzo szybkie tempo gry i po widowiskowych akcjach już po pierwszej kwarcie wysoko prowadziły 26-6. W kolejnych częściach meczu prócz widowiskowych, szybkich  kontrataków, nasze "złotka" raz po raz trafiały do kosza z dystansu,. Dzięki temu systematycznie powiększały przewagę, która na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku wynosiła 46 punktów.