Aktualności

Wrażenia z Pikniku w Palikówce

04-09-2017

2 września na stadionie sportowym w Palikówce odbył się Piknik rodzinny na pożegnanie wakacji połączony z Narodowym Czytaniem "Wesela" Stanisława Wyspańskiego.

Panie ze Stowarzyszenia Kobiet w Palikówce przygotowały weselne potrawy, które pięknie pasowały do Narodowego Czytania „Wesela”. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem przygotowali program artystyczny. Były występy wokalne i taneczne podopiecznych GOKiB, pokaz karate w wykonaniu Akademii Sportu Chikara – grupa działa w Krasnem pod kierunkiem pana Marka Żyłki. Gośćmi pikniku były Mażoretki z MCK Nisko pani Anny Stryjeckiej, pod batutą Barbary Kutyło, które koncertowały z Gminną Orkiestrą Dętą! A na koniec – zabawa z DJ!

Dziękujemy organizatorom za trud pracy włożony w organizację przedsięwzięcia, a mieszkańcom za liczny udział, mimo listopadowej pogody! Zapraszamy także do Biblioteki w Krasnem, gdzie można podbić własny egzemplarz "Wesela" specjalną pieczątką - przesłaną z Kancelarii Prezydenta RP.

Źródło i zdjęcia: GOKiB w Krasnem