Aktualności

WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU I POMÓŻ WYGRAĆ REMONT SZKOLNEJ ŁAZIENKI!

09-11-2017

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem przystąpił do konkursu WZOROWA ŁAZIENKA, którego organizatorem jest Ad Craft Sp. z o.o. Nagrodą w konkursie jest remont szkolnej łazienki!

Nadrzędnym celem programu jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych.

Zapraszamy na stronę https://www.wzorowalazienka.pl/ gdzie znajdują się wszelkie informacje o programie oraz link do głosowania.

GŁOSUJ NA NASZĄ SZKOŁĘ W KRASNEM I ZDOBYWAJ:


PUNKTY STANDARDOWE – 1 GŁOSOWANIE = 1 GŁOS
Szkoła może zdobyć głosy, a tym samym punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.

PUNKTY Z PARAGONEM- 1 PARAGON = 20 GŁOSÓW
Oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 głosów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś, zostanie przyznanych 20 głosów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon to 20 głosów dla szkoły.