Aktualności

WARSZTATY TWORZENIA KAPITAŁU SPOŁECZNEGO

02-08-2018

Fundacja Rozwoju "Dobre Życie" serdecznie zaprasza na warsztaty poświęcone tworzeniu kapitału społecznego, które odbędą się 7 sierpnia 2018 roku o godz. 16:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego (sala 212).

Warsztaty  rezlizowane są w ramach projektu "Aktywni lokalnie" a ich kontynuacją będzie Akademia Animacji Lokalnej - bezpłatny cykl szkoleń i praktyka przy tworzeniu inicjatyw lokalnych w czterech podkarpackich gminach: Krasne, Lubaczów, Strzyżów i Wiśniowa.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do Akademii Animacji Lokalnej. Więcej informacji na stronie: http://www.dobrezycie.org/aktywni2018/akademia

Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Partnerami projektu są: Gmina Krasne, Gmina Miejska Lubaczów, Gmina Strzyżów, Gmina Wiśniowa.