WARSZTATY KOMPETENCJI RODZICIELSKICH

18-04-2019

Zapraszamy na wspólny warsztat rodziców z dziećmi w wieku 4-9 lat

"Jak być z dzieckiem, a nie obok dziecka"

8 czerwca 2019 roku od 9:00 do 14:00

w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnem

36-007 Krasne 743

Wychowanie to podróż pełna radości, sukcesów i blasku, a także wyzwań, rozczarowań i popełnionych błędów. Ciągły pośpiech, zapracowanie  i stres rodziców ogranicza lub nie pozwala na pozytywne doznania w tej “podróży”. Warsztaty  pomogą wzmocnić radość bycia razem we wspólnej pracy, dyskusji  i zabawie.

Jeśli chcesz:

• twórczo spędzić czas ze swoimi dziećmi,
  • lepiej je poznać i zrozumieć,
  • skuteczniej wspierać swoje dzieci,
  • uważniej słuchać i lepiej do nich mówić,

to  zapraszamy na warsztaty budowania dobrych relacji ze swoim dzieckiem.

Warsztaty dla rodziców i dzieci są bezpłatne (finansowane przez Gminę Krasne). Więcej informacji i zapisy:

Katarzyna Malec tel. 791 557 099,

Zapisy prowadzą również:

• GOPS w Krasnem tel. 17 23 00 261,
  • sekretariaty wszystkich czterech szkół w Gminie Krasne.

Warsztaty odbędą się pod warunkiem zebrania się nie mniej niż 12 osób na termin.

Zgłoszenia na dany termin przyjmujemy do 4 dni przed warsztatem. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się.

To warsztat właśnie dla Ciebie!

Do zobaczenia!

Organizatorem warsztatu jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnem oraz Fundacja Rozwoju "Dobre Życie".