Aktualności

UROCZYSTE OTWARCIE NOWEGO PRZEDSZKOLA W KRASNEM

12-06-2018

Uroczyste otwarcie nowego przedszkola w Krasnem

9.06.2018 r.  był dniem szczególnym dla dyrekcji , nauczycieli, pracowników, dzieci i rodziców z ZSP w Krasnem.  Po długich oczekiwaniach odbyło się otwarcie nowo wybudowanego przedszkola w Krasnem.  Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej przez ks. Proboszcza, następnie zgromadzeni udali się na plac przedszkolny gdzie odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi oraz poświęcenie budynku. Oficjalne powitania, podziękowania i przemówienia zaproszonych gości  miały miejsce w sali widowiskowej, która z trudem pomieściła wszystkich przybyłych.  Całość uświetniły   występy przedszkolaków , którzy z radością zaprezentowali swoje umiejętności taneczne i aktorskie. Po części oficjalnej przybyli goście mieli okazję do zwiedzenia obiektu oraz dokonania wpisu do księgi pamiątkowej.