TRWA ZWYCIĘSKA PASSA KOSZYKAREK SPZ WJM GMINA KRASNE. W NIEDZIELĘ OSTATNI MECZ PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ.

08-03-2019

Nadal koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE są zespołem, który w rozgrywkach strefy lubelsko-podkarpackiej sezonu 2018/19 nie poniósł porażki. W ubiegłą niedzielę nasz zespół w hali w Malawie w derbowym meczu pokonał MLKS-MOS Rzeszów 70-48. Nie tylko wynik konfrontacji z MLKS był korzystny, ale także świetna frekwencja i gorący doping kibiców na trybunach obiektu w Malawie. Zdaniem sędziów zawodów liczby kibiców na trybunach mogą nam pozazdrościć seniorskie koszykarskie kluby pierwszoligowe.

Trenerzy Artur Szymański i Wiesław Syzdek potraktowali spotkanie z lokalnym rywalem jako doskonały sprawdzian dla tych zawodniczek, które w dotychczasowych spotkaniach grały okazjonalnie. W drużynie SPZ z powodzeniem debiutowały dwie zawodniczki, które od niedawna uczęszczają na koszykarskie treningi.

SPZ WJM GMINA KRASNE jest nadal samodzielnym liderem w rozgrywkach, mając zapewniony awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski w kategorii U14. W następnej kolejce SPZ rozegra w hali w Malawie swój ostatni mecz w sezonie  przed własną publicznością. W niedzielę 10 marca br. o 15.30 nasze koszykarki powalczą o zwycięstwo w Lotnikiem Wierzawice. Zapraszamy wszystkich kibiców do nowoczesnego obiektu Zespołu Szkół w Malawie.