Trenuj podczas kwarantanny

30-03-2020

Serdecznie zapraszamy na wspólne treningi oraz spotkania z trenerami Akademii Sportu Chikara, które prowadzone są w formie live na kanale Facebook: Akademia Sportu Chikara oraz na kanale Youtube: Chikara TV

Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00.

Treningi są całkowicie bezpłatne i mają na celu poprawić sprawność fizyczną, która w obecnym czasie jest mocno ograniczona.

Zajęcia skierowane są dla wszystkich, a w szczególności dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i dziadków.

Również serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gminy Krasne do wspólnego oglądania Czytanie na Dobranoc z naszym trenerem Marek Żyłka - Bajeczki czytane dla dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 19.30 (kanał Facebook oraz YouTube: Chikara TV).

Pamiętajcie razem możemy zdziałać wiele dobrego. Wspierajmy się !!!

Serdecznie Zapraszamy!

Akademia Sportu Chikara