17-08-2017

Już w najbliższą sobotę, 19 sierpnia, o godz. 11:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krasnem (w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej)

odbędzie się

Szkolenie informacyjne dotyczące montażu i użytkowania instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu pt. „Wsparcie rozwoju OZE na terenie ROF – projekt parasolowy".

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie i montażem instalacji fotowoltaicznych zapraszamy na spotkanie.

W najbliższym czasie odbędą się kolejne szkolenia dla potencjalnych beneficjantów w pozostałych miejscowościach na terenie gminy:

30.08.2017 r. godz. 17 - Zespół Szkół w Palikówce

31.08.2017 r. godz. 17 – Zespół Szkół w Strażowie

02.09.2017 r. godz. 11 – Zespół Szkół w Malawie

Ze względów organizacyjnych zaleca się, aby osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach uczestniczyły w nich w swojej miejscowości. Zastrzega się, że we wskazanych terminach i lokalizacjach będzie mogła wziąć udział tylko taka liczba uczestników na jaką pozwolą określone przepisami prawa względy bezpieczeństwa, stąd liczba uczestników może zostać ograniczona przez organizatorów (przedstawiciele poszczególnych Gmin) spotkań.

Nabór wniosków przystąpienia do projektu odbywać się będzie w dniach 11 – 29 września 2017 roku, w godzinach pracy poszczególnych Urzędów Miast/Gmin (dokładne dane co do miejsc przyjmowania wniosków zostaną podane na minimum 2 tygodnie przed 11 września 2017 roku) – zastrzega się możliwość zmiany terminów naboru.

Wszelkie materiały i informacje dotyczące projektu, w tym zasad naboru i udziału w projekcie dostępne są na stronie internetowej Lidera Projektu - Stowarzyszenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego - oraz na stronie Gminy Krasne / Inwestycje / Infrastruktura energetyczna / Wspracie rozwoju OZE na terenie ROF - projekt parasolowy.