SPZ WJM GMINA KRASNE KOŃCZY ROK BEZ PORAŻKI - GROMIĄC NA KONIEC MLKS-MOS RZESZÓW

10-12-2018

Drużyna SPZ WJM GMINA KRASNE, która na co dzień występuje w rozgrywkach U14 (liga młodziczek strefy lubelsko-podkarpackiej) Polskiego Związku Koszykówki, zakończyła rozgrywki w bieżącym roku bez porażki.

W ostatnim spotkaniu koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE rozgromiły zespół MLKS-MOS Rzeszów 78-39. We wcześniejszych spotkaniach pokonały MOSiR Krosno 73-48 i w inauguracyjnym meczu rozgrywek Gimball Tarnawa 85-47. Kolejne mecze nasza drużyna rozegra w roku 2019, a jej celem jest udział w ćwierćfinale mistrzostw Polski U14, choć całkiem realny jest awans naszych koszykarek do grona najlepszych szesnastu drużyn w Polsce, czyli półfinału MP.