Aktualności

PODZIĘKOWANIE WÓJTA GMINY KRASNE

07-11-2018

Drodzy Mieszkańcy Naszej Gminy!

Proszę o przyjęcie moich serdecznych podziękowań za Wasz udział w drugiej turze wyborów samorządowych, które odbyły się w zeszłą niedzielę, 4 listopada.

Wyborcom, którzy oddali swój głos na moją osobę, szczególnie dziękuję i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby Was nie zawieść. Poparcie, jakiego udzielili mi Państwo, daje mandat do dalszego reprezentowania Gminy, ale przede wszystkim jest zobowiązaniem do wytrwałej pracy na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Wspólnie z nową Radą Gminy Krasne nadal będę rozwiązywał  problemy, z którymi się stykamy na co dzień.

Szanuję także decyzję wyborców, którzy mnie nie poparli. Wójt jest gospodarzem wszystkich mieszkańców gminy. Krytyka w demokracji jest wskazana, dlatego też w ramach posiadanych kompetencji będę uwzględniał Państwa wskazówki, dotyczące zmian w gospodarowaniu i rządzeniu Gminą.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za współpracę i zaufanie oraz niezmiennie deklaruję rzetelną pracę na rzecz wspólnego dobra.

 

Wójt Gminy Krasne

Wilhelm Woźniak

Pliki do pobrania Pobierz plik