24-10-2018

Szanowni Mieszkańcy Naszej Gminy

Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy 21 października poszli do urn wyborczych, aby oddać swój głos. Spełniliście Państwo swój obywatelski obowiązek.

Dziękuję również wszystkim, którzy wystąpili w tych wyborach jako kandydaci do Rady Gminy Krasne, do Rady Powiatu Rzeszowskiego, Sejmiku Województwa oraz na stanowisko Wójta Gminy Krasne.

W wyniku Państwa głosowania naszą nową Radę Gminy Krasne będą tworzyć następujące osoby: Magierski Marek, Tekiela Barbara, Baranowska Agnieszka, Chwajoł Andrzej, Fejdasz Józef, Kula Małgorzata, Bałchan Tomasz, Nowak Grzegorz, Wąs Stanisław, Bonowicz Joanna, Międlar Artur, Tama Jarosław, Morycz Grzegorz, Lorenc-Szpila Małgorzata, Nowak Wioletta.

Informuję także, że naszą radną w Radzie Powiatu Rzeszowskiego została Pani Renata Gaweł, której serdecznie gratuluję.

Mam szczerą nadzieję, że radni będą działać w zgodzie dla dobra mieszkańców, dobra wszystkich naszych sołectw.

Przed nami jeszcze II tura wyborów, w której zdecydujecie Państwo o tym kto ma zostać Wójtem Gminy Krasne w kolejnej kadencji.

Liczę na to, że frekwencja wyborcza będzie równie wysoka jak w I turze wyborów oraz, że wybierzecie Państwo człowieka, który będzie umiał jednoczyć, a nie dzielić – takie jest podstawowe zadanie wójta, bowiem w jedności i zgodzie siła!

Szanowni Państwo!

Gmina Krasne ma ogromny potencjał ludzki, ekonomiczny i wbrew temu co się mówi – niewielkie zadłużenie. Warto więc dla tej gminy pracować i o tę gminę walczyć.

Zapraszam naszych mieszkańców do wzięcia udziału w II turze wyborów – 4 listopada 2018 r.

Wójt Gminy Krasne

Wilhelm Woźniak