PODZIĘKOWANIA I GALERIA ZDJĘĆ

20-06-2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Gminy Krasne oraz gościom za przybycie i dobrą zabawę na DISCO POLO SHOW!

Szczególne podziękowania kierujemy do Organizatora - Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem za przygotowanie i przeprowadzenie kolejnej, bardzo udanej edycji Imprezy.

Dziękujemy także strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnem i wszystkich jednostek z terenu gminy Krasne za dbanie o bezpieczeństwo uczestników.

Dziękujemy również wszystkim instytucjom i osobom, które pomogły w organizacji Disco Polo Show i promocji Gminy Krasne, a także sponsorom:

Firmie GREINPLAST, Cukierni MILLENIUM, EXPRESS BANK SPÓŁDZIELCZY, VIANEK, GRAND SOUND TEAM, MEBLE - BOGART, SYLVECO, SZAJNAREX,

oraz patronom medialnym: TVP RZESZÓW, RADIO WAWA oraz G.C. NOWINY.

Przewodniczący Rady Gminy Krasne

Marian Jachowicz

Wójt Gminy Krasne

Wilhelm Woźniak

Zapraszamy poniżej do obejrzenia galerii zdjęć z II edycji Disco Polo Show!

Relacja z wydarzenia, filmiki i więcej zdjęć na stronie: www.gokkrasne.pl i facebookowym koncie Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem.