OGŁOSZENIE O NABORZE

16-10-2017

Informujemy, że Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczeła nabór do Projektu „GENERATOR KOMPETENCJI – Podniesienie kompetencji i kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw MŚP na terenie subregionu rzeszowskiego poprzez dofinansowanie usług rozwojowych, dostępnych w BUR”.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z warunkami aplikowania i dokumentacją rekrutacyjną, które są dostępne na stronie internetowej Projektu w zakładce Ogłoszenie o naborze nr 1/SR/2017

Przypominamy, że 1 etap naboru ma charakter otwarty i nie przewiduje pierwszeństwa w dostępie do finansowania usług rozwojowych pod kątem przynależności uczestników Projektu do określonych grup preferenyjnych. Zakończenie naboru planowane jest w dniu 30.11.2017.

Szczegółowe informacje można uzyskać:

• telefonicznie: 17 86 76 217, 17 86 76 227
  • e-mailem: generatorkompetencji@rarr.rzeszow.pl