Aktualności

OFERTA PRACY

26-08-2019

Firma Vimar poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista do spraw exportu.

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie potencjalnych projektów i inwestorów
    w zakresie hal i konstrukcji stalowych na rynku europejskim
  • Analizowanie dostępnych ogłoszeń dotyczących
    zamówień publicznych i prywatnych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
    z Klientami i realizacja planów sprzedaży na powierzonym rynku
  • Podtrzymywanie oraz rozwijanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi Klientami
  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów, związanych
    z eksportem produktów firmy

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży na rynkach
    zagranicznych w branży konstrukcji stalowych
  • Biegłej znajomości języka angielskiego,
    mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętności nawiązywania telefonicznych relacji biznesowych
    (tworzenie bazy partnerów)
  • Umiejętności wyszukiwania nowych Klientów
    oraz budowania długofalowych relacji handlowych
  • Zaangażowania i konsekwentnego podejścia
    do wykonywanych obowiązków

W zamian oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe + premia.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop, telefon oraz samochód służbowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na email: t.trawka@vimar.com.pl lub kontakt Tel : 533-397-210 zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”