Aktualności

Nasza Góra Książek – Rozstrzygnięcie Konkursu!

17-05-2017

W ubiegłym tygodniu został ogłoszony konkurs: ”Wygraj Naszą Górę Książek”. Odbywał się on w dwóch kategoriach wiekowych, dla dzieci i dla dorosłych. Były dwa stosy książek, jeden z książkami dla dzieci, drugi z książkami dla dorosłych. Należało odgadnąć na odległość (bez macania!) ile każdy z tych stosów książek waży.

16 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Wzięło w nim udział 66 osób.

Komisja konkursowa przeliczyła głosy, zweryfikowała je i wyłoniła szczęśliwców. W kategorii – dzieci, Zwyciężczynią została Weronika GOC, lat 12, a wśród dorosłych zwyciężyła Pani Małgorzata CYNK. Obie Uczestniczki konkursu, wykazały się wręcz fenomenalną celnością w określeniu wagi tych książek. Jedna z nich pomyliła się o 2 dag, a druga – o 13 dag (prawidłowa waga małego stosu to – 4,80 kg, a drugi stos ważył – 11,13 kg).

Gratulujemy serdecznie zwycięstwa i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach. Obserwujcie działania Biblioteki Publicznej w Krasnem na Facebook i stronie internetowej GOKiB w Krasnem. Zapraszamy!