NAJBARDZIEJ AKTYWNE KOŁO PSZCZELARSKIE

17-10-2018

Z przyjemnością informujemy, że Gminne Koło Pszczelarzy w Krasnem zajęło pierwsze miejsce w IV edycji konkursu pszczelarskiego pn. „Najbardziej Aktywne Koło Pszczelarskie”, w kategorii „koła pszczelarskie małe”. W imieniu Gminnego Koła Pszczelarzy w Krasnem nagrodę odebrał Jego Prezes – Pan Andrzej Chwajoł.

W kategorii „koła pszczelarskie średnie” pierwsze miejsce przypadło Gminnemu Kołu Pszczelarzy w Radomyślu nad Sanem, z kolei w kategorii „koła pszczelarskie duże” - Powiatowemu Kołu Pszczelarzy w Mielcu.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 15 października, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, w trakcie konferencji o bioróżnorodności i pszczelarstwie. Wydarzenie było jednocześnie okazją do świętowania 25-lecia działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Zdjęcia i źródło: www.podkarpackie.pl