Nabór do projektu

13-02-2020

Firma ZRYW II Ośrodek Szkolenia Kierowców - Marta Skowron od grudnia ubiegłego roku realizuje projekt pod nazwą "Zryw z POWEREM" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Priorytet I. Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt oferuje wsparcie aktywizacyjne (doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe wraz z stypendium szkoleniowym, staże zawodowe) dla osób biernych zawodowo nie zarejestrowanych w PUP (w wieku 15-29 lat zamieszkujących teren województwa podkarpackiego, a w szczególności osoby zamieszkujące takie miasta jak: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach.

W szczególności do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy osoby (które spełniają kryteria naboru) będące uczestnikami działań celu tematycznego nr 9 RPO WP w ramach aktywnej integracji osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Więcej na temat projektu i warunków naboru: otwórz