Aktualności

MŁODE KOSZYKARKI SPZ WJM Gmina Krasne MISTRZYNIAMI!!!

04-05-2017

Nasza drużyna koszykarek SPZ WJM Gmina Krasne odniosła ogromny sukces - bezapelacyjnie zdobyła mistrzostwo Podkarpacia w rozgrywkach mini koszykówki.

Wygrała cykl trzech turniejów, nie doznając ani jednej porażki. Nasze podopieczne wyprzedziły drużyny: Gimball Tarnawa oraz dwa zespoły Lotnika Wierzawice.

W ostatnim turnieju który rozegrano 28.04.2017 r. w Krasnem, "Złotka" WJM dostarczyły wielu emocji. SPZ WJM Gmina Krasne najpierw pokonał Gimball Tarnawa 48-32 i potem po dogrywce wygrał z Lotnikiem II Wierzawice 46-44.

Drugie miejsce w mistrzostwach Podkarpacia zajęły koszykarki z Tarnawy, a trzecie i czwarte zespoły z Wierzawic - Lotnik I i Lotnik II.

Mistrzynie otrzymały puchar, a ponadto trzy najlepsze zespoły medale ufundowane i wręczone  przez wójta Gminy Krasne Wilhelma Woźniaka w towarzystwie przedstawiciela PZK - trenera koordynatora kadry województwa Krzysztofa Herbacińskiego.