MŁODE KOSZYKARKI SPZ WJM GMINA KRASNE JADĄ DO SZWAJCARII...KASZUBSKIEJ

26-04-2018

Podczas  losowania grup w siedzibie Polskiego Związku Koszykówki  okazało się, że  w ćwierćfinałach mistrzostw Polski młodziczek  U14 koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE  zagrają w I grupie, której turniej w dniach 27-29  kwietnia br. rozegrany zostanie w Kartuzach.      W stolicy Szwajcarii Kaszubskiej oprócz drużyny SPZ WJM Gmina Krasne i gospodyń turnieju UKS BAT Kartuzy, wystąpią zespoły         ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź, i MKS Strzelce Opolskie. Do półfinału awansują dwie najlepsze drużyny.

Warto również dodać, że ekipa  SPZ WJM GMINA KRASNE jest jedynym przedstawicielem Podkarpacia na tym szczeblu rozgrywek            jak również w większości w drużynie graja uczennice klas mistrzostwa sportowego Zespołu Szkół w Malawie.