Aktualności

KOSZYKARKI Z ZESPOŁU SZKÓŁ W MALAWIE NA PIĘTNASTYM MIEJSCU W POLSCE

05-06-2018

Koszykarki z Zespołu Szkół w Malawie na piętnastym miejscu w Polsce

W ogólnopolskiej rywalizacji szkół podstawowych w mini koszykówce dziewcząt, a jest ich w Polsce ponad 12 tysięcy, drużyna koszykarek Zespołu Szkół w Malawie zajęła 15 miejsce. Koszykarki uczęszczające do klas mistrzostwa sportowego Zespołu Szkół w Malawie po zdobyciu mistrzostwa województwa podkarpackiego Igrzysk Dzieci, wystartowały w ogólnopolskim turnieju finałowym, który rozgrywany był w miejscowości Kórnik k. Poznania. Uczennice z Malawy, debiutujące w finale, doznały czterech porażek z zespołami z Bydgoszczy, Oleśnicy, Ełku i Białegostoku, by zwyciężyć w pojedynkach z Jelenią Górą i Głuchołazami.

A oto reprezentantki S w Malawie: Emilia Konieczny (nr 8 /klasa VIIa), Aleksandra Wilk (20/VIIa), Aleksandra Noworól (13/VIIa), Magdalena Biskup (22/VIa), Dominika Lew (21/VIa), Natalia Lew (28/VIa), Emilia Lew (30/VIa), Maria Skoczylas (26//VIb), Klaudia Lasota (29?VIa), Nikola Mazur (42/VIa), Róża Bartman (62/VIa).

Trenerzy Artur Szymański i Wiesław Syzdek.