KOSZYKARKI SPZ WJM GMINA KRASNE ZAGRAJĄ W MALAWIE Z WISŁĄ CANPACK KRAKÓW

22-03-2019

Jeszcze cztery lata temu byłaby to sytuacja nie do pomyślenia, że jedna z najlepszych "firm" w koszykówce żeńskiej zechce rozegrać mecz na terenie Gminy Krasne i to nie gościnnie z zespołem ze stolicy Podkarpacia, a z drużyną, która reprezentuje barwy naszej Gminy!

Już w najbliższą sobotę 23 marca br. o godzinie 12:00 w hali Zespołu Szkół w Malawie koszykarki SPZ WJM Gmina Krasne podejmą zespół Wisły CanPack Kraków w towarzyskim spotkaniu, które odbędzie się z inicjatywy krakowskiego klubu. Doceniając, osiągnięcia szkoleniowe SPZ, trenerzy Wisły pragną sprawdzić formę swoich podopiecznych w konfrontacji z naszymi "złotkami" przed ćwierćfinałami mistrzostw Polski w kategorii U14.

Dodajmy, że obie drużyny zapewniły sobie awans do centralnych rozgrywek o mistrzostwo Polski.  SPZ WJM Gmina Krasne zajęła drugie miejsce w rozgrywkach strefy lubelsko-podkarpackiej, przegrywając zaledwie jeden, ale decydujący o kolejności w tabeli, mecz z AZS UMSC Lublin 48-70. Pierwsze spotkanie w Malawie zakończyło się pięciopunktową wygraną podopiecznych Artura Szymańskiego i Wiesława Syzdka. Dodać należy, że w Lublinie nasza drużyna grała bez dwóch podstawowych koszykarek (kontuzje).

Zapraszamy wszystkich kibiców do hali ZS w Malawie w sobotę o 12:00 na prestiżowe spotkanie dla naszej drużyny z Wisłą CanPack Kraków.

Zdjęcia z ostatniego meczu SPZ w Lublinie rozegranego 17 marca br.