KOSZYKARKI SPZ WJM GMINA KRASNE NADAL BEZ PORAŻKI

16-01-2019

Nadspodziewanie dobrze spisują się w rozgrywkach PZKosz o mistrzostwo Polski młodziczek U14 koszykarki naszego zespołu - SPZ WJM GMINA KRASNE. W ubiegłą niedzielę zawodniczki z Gminy Krasne po emocjonującym wyjazdowym meczu w Leżajsku pokonały utytułowanego Lotnika Wierzawice 75-51.

Jak dotąd w sezonie 2018/2019 nasze koszykarki nie przegrały żadnego spotkania i mają praktycznie zapewniony awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski U14. Ponadto są bardzo blisko zdobycia pierwszego miejsca w rozgrywkach U14 na Podkarpaciu. W najbliższą niedzielę powalczą z AZS UMCS Lublin o prymat w rozgrywkach strefy lubelsko-podkarpackiej. AZS jest bardzo mocną drużyną, która, podobnie jak nasz zespół, nie doznała porażki w bieżącym sezonie.

Zapraszamy wszystkich kibiców sportu do hali Zespołu Szkół w Malawie na ten emocjonujący i trudny dla SPZ mecz, który rozpocznie się w niedzielę 20 stycznia br. o godzinie 15.30.

Koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE liczą na wsparcie kibiców z naszej Gminy.