I REGIONALNY TURNIEJ OLDBOJÓW W PIŁCE NOŻNEJ

13-03-2018

W najbliższą sobotę, 17 marca, w nowej hali sportowej Zespołu Szkół w Malawie, odbędzie się I Regionalny Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 17:00.

W turnieju wezmą udział męskie drużyny oldbojów, amatorów z Gminy Krasne: Malawy, Strażowa, Palikówki i Krasnego, a także z Łańcuta, Kolbuszowej i Przybyszówki - łącznie 7 zespołów.

W rywalizacji o puchar wezmą udział drużyny męskie, w wieku +35 lat, w 12 osobowych składach w tym: 10 zawodników, trener i kierownik drużyny. W 15 minutowych rywalizacjach każda z 7 drużyn będzie mogła zmierzyć się z przeciwnikami.

Turniej ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają więc serdecznie wszystkich pasjonatów piłki nożnej oraz mieszkańców rozgrzewających dopingiem własne drużyny.

Zwycięskie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy, a także nagrody rzeczowe. Wśród zawodników zostanie wyłoniony również najlepszy zawodnik turnieju oraz najlepszy bramkarz.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Krasne.

Zadanie jest współfinansowane z budżetu Gminy Krasne.