GRAMY DLA MICHAŁA

21-09-2018

W niedzielę, 23 września, zapraszamy do OSiR w Nowej Wsi, gdzie rozegrany zostanie charytatywny turniej drużyn dziecięcych w piłce nożnej pn. Gramy dla Michała.

Wystąpią m.in. drużyny dziecięce Juventus Academy Rzeszów, Pedagogika Sportowa MaxiRaba, Strumyk Malawa i Mała Akademia Piłkarska w Gminie Trzebownisko. Podczas imprezy wystąpią również Konrad Dybaś – mistrz świata we Freestyle Football'u oraz Mażoretki Contorto z GOKiB w Krasnem.

Wszyscy spotkamy się w szczytnym celu, jakim jest zebranie środków na kosztowną operację dziesięcioletniego Michała Niemczyka – mieszkańca naszej gminy. Michał od urodzenia zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Jeszcze w tym roku chłopca czeka skomplikowana i kosztowna operacja biodra, warta 138 000,00 zł. Dzięki operacji i rehabilitacji Michał będzie mógł dalej poprawiać swoją sprawność ruchową.

Prosimy o pomoc!

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której podopiecznym jest Michał – nr konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, koniecznie podając w tytule przelewu: „10346 Niemczyk Michał darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Poniżej jest też link, przez który można dokonywać wpłat bezpośrednio na rzecz Michała ze strony Fundacji: http://dzieciom.pl/podopieczni/10346