DZIEŃ SENIORA W PALIKÓWCE - FOTORELACJA

24-04-2018

Dzień Seniora na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń sołectwa Palikówka. Seniorzy chętnie i licznie uczestniczą w organizowanym dla nich święcie. W tym roku spotkanie odbyło się 21 kwietnia w Domu Kultury w Palikówce.

Zebranych seniorów przywitała przewodnicząca Stowarzyszenia Kobiet w Palikówce Pani Maria Barbara Koń, a życzenia długich lat życia w zdrowiu i szczęściu złożyła wice wójt Gminy Krasne Pani Violetta Błotko.

W spotkaniu uczestniczyła Pani Marzena Morawska – dietetyk w CM Cardio Center, która przeprowadziła warsztaty na temat zdrowego odżywiania. Seniorzy dowiedzieli się jak prawidłowo komponować jadłospis, wybierać zdrowe i wartościowe produkty oraz eliminować złe przyzwyczajenia żywieniowe. Na koniec Pani dietetyk przeprowadziła quiz wiedzy z nagrodami, po których każdy mógł spróbować niskokalorycznych ciasteczek i koktajli.

Drugą część spotkania umilał wodzirej zachęcając obecnych do wspólnej zabawy. Gwoździem wieczoru był występ członkiń Stowarzyszania Kobiet w Palikówce, które zaprezentowały humorystyczny montaż słowno-muzyczny.

Wszystkim Seniorom i Gościom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.

„Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Gminy Krasne”