Aktualności

DWIE KOSZYKARKI SPZ GMINA KRASNE POWOŁANE DO REPREZENTACJI POLSKI!

08-04-2019

Miło nam poinformować, że dwie koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE: Aleksandra Wilk i Aleksandra Noworól, powołane zostały do szerokiej reprezentacji Polski w roczniku 2005 - U14. Obie koszykarki, reprezentujące SPZ WJM Gmina Krasne, zostały zauważone przez sztab reprezentacji podczas turnieju dywizji B Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzież, który w listopadzie rozgrywany był w Żyrardowie. Startowała tam reprezentacja Podkarpacia, którą prowadzili nasi trenerzy Artur Szymański I Wiesław Syzdek. Powołanie otrzymała także trzecia zawodniczka z kadry podkarpackiego - Oliwia Łabuńska, która na co dzień trenuje w klubie Basket GO Przemyśl pod okiem szkoleniowca Grzegorza Gorzelnika. Jeszcze jedna koszykarka SPZ  ma szansę powalczyć o miejsce w ścisłej reprezentacji Polski. 
Swoistym egzaminem, dla naszych "kadrowiczek", potwierdzającym ich formę, będzie najbliższy turniej ćwierćfinałowy o mistrzostwo Polski, na który SPZ wybiera się do Straszyna k. Pruszcza Gdańskiego w czwartek 11 kwietnia br. 
Na zdjęciach Ola Wilk nr 9 i "Kundzia" Noworól nr 13.