Aktualności

Budowa hali sportowej w Malawie dobiega końca!

21-02-2017

Zgodnie z zawartą w dniu 1 października 2015 r. umową na „Rozbudowę bazy edukacyjnej Zespołu Szkół w Malawie” zakończenie inwestycji zaplanowano na 30 listopada 2017 r. Dzięki intensywnym pracom budowlanym planowany termin realizacji inwestycji ulegnie skróceniu o ponad 6 miesięcy. Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na wrzesień 2017 r., wraz z rozpoczęciem roku szkolnego.

Inwestycja realizowana jest przez Konsorcjum Inżynieria Rzeszów – Inżynieria Przemyśl, reprezentowana przez Lidera Inżynieria Rzeszów  S.A. z/s w Rzeszowie. W chwili obecnej wykonawcy pozostały prace porządkowo-wykończeniowe, położenie nawierzchni  areny hali sportowej oraz wykonanie posadzek w salach lekcyjnych. Z chwilą poprawienia się aury, kontynuowane będą także prace przy zagospodarowaniu terenu wokół obiektu. Kolejnym etapem inwestycji, zaplanowanym na tegoroczne wakacje, jest wyposażenie budynku.

To nie koniec inwestycji związanych z rozbudową bazy edukacyjnej Zespołu Szkół w Malawie. W bieżącym roku zostanie wykonana termomodernizacja istniejącego budynku szkoły, a w przyszłości przy hali sportowej powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym.