AUTOBUS TESTOWY IVECO JUŻ W GMINIE KRASNE

12-10-2018

Od dnia 6 października br. Mieszkańcy z terenu naszej gminy mają możliwość testowania na linii 204 niskopodłogowego autobusu marki Iveco. Od dnia 15 października br. również Pasażerowie linii 206 będą mogli ocenić komfort jazdy nowymi autobusami. Pojazd testowy na liniach MKS po terenie gminy Krasne będzie poruszał się przez dwa tygodnie tj. do 22 października 2018 r.

Na podstawie podpisanej dnia 6 sierpnia br. umowy z firmą ABP Bus & Coach ze Słupska, polskim dealerem autobusów marki Iveco do dnia 15 grudnia br. dostarczonych zostanie pierwszych 25 sztuk 10-metrowych pojazdów na kwotę ok. 23,5 mln zł. W wyniku uzyskania pozytywnej opinii Urzędu Zamówień Publicznych w najbliższych dniach planowane jest również podpisanie umowy na zakup 15 sztuk 12-metrowych autobusów marki Autosan.

Życzymy Państwu przyjemnego podróżowania.