Aktualności

APEL WÓJTA GMINY KRASNE

05-03-2019

Szanowni mieszkańcy!

W ostatnich dniach na terenie gminy, w miejscowości Krasne nad korytem Starego Wisłoka, w bezpośrednim sąsiedztwie działki nr ew. 337/1 – dojazd od strony drogi Krasne – Kąty, zostało zlokalizowane dzikie wysypisko odpadów.

Zwracam się do Państwa o pomoc w ustaleniu właściciela tych odpadów. Wśród nich znajdują się: charakterystyczny samochodowy fotelik dziecięcy, basen, elementy narożnika, pozostałości po zdemontowanej boazerii. W załączeniu zdjęcia.

Jeżeli ktoś rozpoznaje odpady, proszę o pomoc w ujęciu sprawcy tego czynu (również anonimowo), pod numerem tel. 17 23 00 200 lub na adres e-mailowy: sekretariat@gminakrasne.pl. Każde zgłoszenie zostanie dokładnie sprawdzone.

Za okazaną pomoc z góry dziękuję.

Wójt Gminy Krasne

Wilhelm Woźniak